Hakkımızda

 

Hakkımızda

Cep-Hane  ailesi, uzunca sürelerden bu yana tüm markaları kapsayan cihazlar ile alakalı yaşanan sıkıntılara çözümler üretmektedir. Çoğu zaman telefon sahipleri cihazlarını ana bayilere götürseler de, çok uçuk fiyatlar teklif edilmesi ve uzun süreler boyu cihazların ana bayide kalmasından dolayı iki farklı olumsuz etkenden kurtulabilmek adına alternatif teknik servis ağlarını araştırıyor.

Doğru dokunuşlarla tüm cihaz hatalarınızı ortadan kaldıran teknik kadromuz, işlem öncesi ve sonrası için sizlere her daim bilgilendirmeler sunmaktan da geri kalmıyor. Cihaz markalarını ayırt etmeden stoklarında yer alan garantili parçaları cihazlarınıza entegre ediyor ve tüm bu işlemlere bağlı olarak garanti belgesi sunmaktan da geri kalmıyoruz. Böylelikle cihazlar ile alakalı yaşanan tüm sıkıntılara set çekmek ve anında onarım / parça değişimi hizmetleri alabilmek adına seçiminizi yapabilirsiniz.

Teknik Serviste Neden Ceptelefonuhastanesi.com?

Ceptelefonuhastanesi.com, teknik servis hizmetlerini uzman kadrosu ile kitlelere aktarmaktadır. Bu sayede en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan hizmetlerden faydalanabilmek ve tamamen güven altında yer almak söz konusudur. Sunulan bu makul hizmetlerle beraber en ufak bir sıkıntı yaşamadan teknik servis hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Bizi, diğer firmalar ve ana bayilerden ayıran özellikler;

  • Telefonlarınızın hatası ne olursa olsun, en geç 24 saat içerisinde teslimatı sağlıyoruz.
  • Tüm parça değişim ve onarım hizmetlerinin ardından garanti kapsamı sunuyoruz.
  • Cihazlarınızın tüm işlemleri için uygun fiyat teklif etmekteyiz.
  • İşlem öncesi ve sonrasında dilediğiniz gibi teknik destek alabilirsiniz.
  • İşinde profesyonel olan teknik kadromuz ile her alanda güvendesiniz!

Bu hizmetler sayesinde artık cihazlarınızda ki hatalardan dolayı en ufak bir olumsuz etki ile karşılaşmayacak ve her geçen gün çizgisini daha üste taşıyan ekibimizden hizmet edinebileceksiniz. Tek tıkla iletişiminizi kurun ve cihazda yaşanan problemlerinizi ortadan kaldırın.

Her Markaya Hizmet Sunmaktayız.

Samsung, Apple, HTC, Sony, LG, Vestel ve diğer aklınıza gelebilecek tüm markalara dair orijinal parçaları stoklarında barındıran ekibimiz, bu hizmetlerinde ‘kurumsallık’ çizgisini hep bir basamak öne çıkartıyor. Sınıfında yakaladığı yüksek başarı oranı ile rakiplerinin bir tık önüne geçen ekibimiz ile hala tanışmadınız mı? Hemen bu hizmetlerden faydalanmak ve her geçen gün çok daha fazla kişinin telefon problemlerini çözüme kavuşturan ekibimiz ile beraber cihazlarınızda yaşadığınız mağduriyetleri hayatınızdan çıkartın. Çok daha uzun ömürlü kullanımlar sunabilmek ve kişilere garanti süreci sağlayabilmek adına doğru adımlar atan ekibimiz, bu hizmetleri ile rakiplerini her koşulda gerisinde bırakmayı başarmıştır.

 cep telefonu hastanesi servisimiz hakkinda

 

cep hane hosgeldiniz

Konum & Lokasyon

cep telefonu hastanesi harita sag 1

Kargo Gönderimi

kargo gonderimi 1

Hesap Numaralarımız

hesap numaralarimiz 1

Merak Ettikleriniz

merak ettikleriniz 1

Online

1635706 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

iphonesamsunglghtcsonyasusgmhuaweiturkcellcasper

bos