Huawei Mate 9 Lcd Ekran ve Telefon Tamiri

   Model: Huawei Mate 9

  Garanti: 6 Ay

  Tamir: Full Lcd Ekran

  Fiyat: Full Ekran:250 TL Öncam: 150 TL

  Stok: Var

  Bekleme Süresi: 30 Dk

 

kargo gonder adrese git

 

 

Huawei Mate 9 Ekran ve Cam Değişimi

Huawei Mate 9 Ekran ve Cam Tamiri, hızına ve akıcılığına en iyi teknik servis desteği yine Cep Telefonu Hastanesi'nden... Her modelinde dünya çapındaki ününü büyütmeye devam eden Huawei için bu üne yakışır bir servis hizmeti sunuyoruz.

Model ne kadar yeni olursa olsun, her durumda gerekebilecek yedek parçanın bulunması ve hızla arızanın giderilmesi iyi bir servisin şartıdır. Biliyoruz ki gecikmiş bir çözüm, çözüm değil aslında yeni bir sorundur. Bu yüzden bize gelen her telefonu en fazla 40 dakikada tamir ederek sahibine sorunsuzca geri veriyoruz.

Huawei Mate 9 Ekran ve Cam Değişimi, de en hızlı şekilde çözülmesi gereken taleplerin başında geliyor. Camını da dokunmatik panelin tamamını da geniş stoğumuzdan anında karşılayabiliyor ve sizi dakikalar içinde telefonunuza geri kavuşturuyoruz.

Unutmayın, telefonunuz ne kadar akıllıysa başvurduğunuz teknik servis de en az onun kadar akıllı, hızlı bir şekilde iş görmeli, işler akıcı bir şekilde yürümeli. Ekran, işlemci, batarya, şarj, hoparlör, mikrofon, kasa ya da olası daha pek çok sorunu hata yapmadan güvenle gidermek için her çıkan modeli çok iyi araştırıyor ve doğabilecek ihtiyaçları önceden görerek hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. 

Son zamanların en popüler telefonlarında Huawei Mate 9 için de son derece hazırız. Ne ile karşılaşırsanız karşılaşın, bize gelin, halledelim.

Huawei Mate 9 Ekran ve Cam fiyatı, ya da diğer teknik servis fiyatları için lütfen bize ulaşın.

    

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

cep hane hosgeldiniz

Konum & Lokasyon

cep telefonu hastanesi harita sag 1

Kargo Gönderimi

kargo gonderimi 1

Hesap Numaralarımız

hesap numaralarimiz 1

Merak Ettikleriniz

merak ettikleriniz 1

Online

1635785 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

iphonesamsunglghtcsonyasusgmhuaweiturkcellcasper

bos