iPhone 6s ve 6s Plus Kasa Değişimi

  Model: iphone 6s ve 6s Plus

  Garanti: 6 Ay

  Tamir:  Kasa Değişimi

  Fiyat:  169 TL 

  Stok: Var

  Bekleme Süresi: 40 Dk

 

kargo gonder adrese git

 

 

iPhone 6s ve 6s Plus Kasa Değişimi

 iPhone 6s Kasa Değişimi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız anında Kadıköy’de ki teknik servislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana orijinal parça değişimi hizmetlerini sunan ve marka değerini hep bir kademe önde tutan ekibimiz, bu alanda yakaladığı yüksek başarı ortalaması ile sınıfının lideridir.

Artık siz de iPhone 6s Plus Kasa Değişimi başta olmak üzere diğer tüm cihazlara bağlı olarak orijinal değişim garantisinden faydalanabileceksiniz. Üst düzey bir hizmeti tarafınıza sunabilmek ve memnuniyet safhasını daha üst limitlere çekebilmek adına çalışan ekibimiz, bu alanda yakalamış olduğu başarı ortalaması ile bölgenin en fazla tanınan teknik servis ağına sahiptir.

iPhone 6S Kasa Değişimlerini Cazip Fiyatlardan Sunuyoruz

iPhone 6s Kasa Değişimi hizmetlerini cazip fiyatlardan sunmak ve üst düzey bir hizmet anlayışını ele almanızı sağlamak adına buradayız. Siz de hemen iletişime geçebilir, cihazlarınızı dakikalar içerisinde teslim alabileceğiniz ve garanti kapsamı altında tutulacağınız bir hizmet ayrıcalığından faydalanın.

Türkiye’de pek çok iPhone sahibi, ortalama 2 yıllık batarya kullanımı sonunda cihazlarında sorunlar yaşadığını belirtiyor. Daha hızlı şarjın bitmesi, şarj varken bir anda kapanması veya buna bağlı olarak hiç açılmaması gibi durumlar bataryanın ömrünün bittiğine işarettir. Bu sebeple iPhone 6s Plus Kasa Değişimi hizmetleriyle maksimum seviyede verimlilik almanıza yardımcı olmaktayız. Hemen tercihinizi yapın, üst düzey hizmetlerin kapılarını aralayın.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

cep hane hosgeldiniz

Konum & Lokasyon

cep telefonu hastanesi harita sag 1

Kargo Gönderimi

kargo gonderimi 1

Hesap Numaralarımız

hesap numaralarimiz 1

Merak Ettikleriniz

merak ettikleriniz 1

Online

1438363 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

iphonesamsunglghtcsonyasusgmhuaweiturkcellcasper

bos