Kargo Gönderimi

YURTİÇİ KARGO ile Cep Telefonu Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması  bulunmaktadır. Bu sayede YURT İÇİ kargoya giderek sadece 350 374 701 nolu kargo gönderim numaramızı verdiğiniz taktirde Cep-hane  Yada MEHMET AKİF DİREK Olarak alıcı ismi çıkacaktır kargo ücreti ödemeden anlaşmalı kodumuz ile göndermeniz yeterlidir, Cihazınız özel olarak paketlenerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer YURTİÇİ KARGO’yu arayarak sadece 350374701 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri iki taraflı olarak CEP-HANE İLETİŞİM tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ve teknik servisimizden yapılan geri gönderimler ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret vermeyiniz.

             

                            KARGO GÖNDERİMİNDEN SONRAKİ AŞAMALAR ?

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak  HESAP NUMARALARIMIZ'dan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

 

cep hane hosgeldiniz

Konum & Lokasyon

cep telefonu hastanesi harita sag 1

Kargo Gönderimi

kargo gonderimi 1

Hesap Numaralarımız

hesap numaralarimiz 1

Merak Ettikleriniz

merak ettikleriniz 1

Online

1348894 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

iphonesamsunglghtcsonyasusgmhuaweiturkcellcasper

bos