Sony XA1 ve XA1 Ultra Ekran Değişim Servisi

  Model: Sony XA1 / Ultra

  Garanti: 6 Ay

  Tamir: Orijinal Ekran Değişimi

  Fiyat: Xa1 290 TL  Xa1 Ultra: 380TL

  Stok: Var

  Bekleme Süresi: 30 Dk

  Öncam Değişimi: 150 TL

kargo gonder adrese git

 

 

Sony XA1 Serisine “Ultra” Teknik Destek

Sony XA1, Ultra Ekran Değişimi Telefonunuz ne kadar akıllı olursa olsun, ihtiyaç halinde onu Cep Telefonu Hastanesi’ne götüren sahibi kadar akıllı olamaz. Sony XA1 ve XA1 Ultra modelleri de efsane marka Sony’ye yakışır özelliklerle donatılmış; ancak çalışırken güzel de bozulduğunda iyi bir teknik servis hizmeti alınamazsa fena can sıkıyor. Sony XA1, Ultra Ekran Tamiri İçin günlerce, haftalarca bekleyip cep yakan faturalarla karşılaşmak da işin tadını iyice kaçırıyor. Hele bir de bilgileriniz silinmişse hangi marka telefona sahip olduğunuzun pek bir önemi kalmıyor.

Sony XA1, Ultra Ekran Fiyatı Sadece telefonunuzun markası değil servisi de iyi, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı olmalı. Bütün dünya markalarında olduğu gibi Sony’de de doğru adres Cep Telefonu Hastanesi (Cep-Hane).

Sunduğu çerçevesiz tasarıma rağmen telefonunuzu rahatça kullanın. Sony XA1 ekran kırılması ya da çatlaması gibi olası sorunlara karşı hiç beklemeden en hızlı ekran ya da full ön panel değişimini biz gerçekleştiriyoruz. Üstelik hem de vakit hem de bilgilerinizi kaybetmeden.

XA1 ya da Sony XA1 Ultra teknik servis hizmetlerinde Cep-Hane size hak ettiğiniz kalitede çözümleri garanti ediyor. Telefonunuzu ister yurtiçinden ister yurtdışından alın, telefonunuza her türlü teknik desteği en yüksek kalitede almak için bize gelin. 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

cep hane hosgeldiniz

Konum & Lokasyon

cep telefonu hastanesi harita sag 1

Kargo Gönderimi

kargo gonderimi 1

Hesap Numaralarımız

hesap numaralarimiz 1

Merak Ettikleriniz

merak ettikleriniz 1

Online

1635781 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

iphonesamsunglghtcsonyasusgmhuaweiturkcellcasper

bos